Používáme alexandritový laser Candela Gentle Lase určený na odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia.

 

Ako laser funguje?

Laserový ľúč prechádza kožou až ku vlasovej cibuľke. Premenou na tepelnú energiu spôsobí zničenie cibuľky chľpku v aktivnej fáze rastu. Žiaduci liečebý efekt sa dosahuje redukciou počtu, hrúbky a farebnosti ochlpenia po opakovaných zákrokoch. Tento zákrok je možné vykonávať v ktorejkoľvek lokalizácii s výnimkou očí a pigmentových znamienok. Pokožka je počas liečby chránená dynamickým chladiacím systémom, ktorý je automatickou súčasťou prístroja. Robí liečebný zákrok bezpečnejším a príjemnejším.

 

Ako sa pripraviť na laserovú epiláciu?

Aby bolo odstránenie chlpkov úspešné, musí byť prevedené v ich rastovej fáze. V tej sa ale v jeden moment nachádza iba 40% chlpkov. Preto musíme ošetrenie 4 až 5 krát opakovať. Chĺpky 3 až 5 týžďňov netrhajte, môžete ich stále holiť alebo strihať. Pred zákrokom nie je vhodné opaľovanie. Koža by mala byť v dobe ošetrenia čo najsvetlejšia. Asi 5 až 8 týžďňov pred zákrokom by sa nemali používať žiadne metody, pri ktorých sa chĺpok vytrháva z korienka. Vhodné je teda iba holenie, chemická depilácia alebo zastrihávanie. Minimálne tri dni pred plánovaným zákrokom je dobré vysadiť akúkoľvek depiláciu.

 

Oblasti laserovej epilácie

Chĺpky sa dajú odstrániť takmer kdekoľvek na tele: nad hornou perou, v podpazuší, na rukách, na nohách, v oblasti lýtok, triesel, intímnych partií, brucha alebo chrbtice.

 

Ako dlho trvá laserová epilácia?

– závisí od ošetrovanej oblasti. Najmenej 5 minút, najvia 3 hodiny. Vrchná pera, brada, alebo korekcia obočia trvá cca 10 minút (jednotlivo), podpazušie cca 10 minút, oblasť bikín 10 – 20 minút, lýtka 60 – 90 minút, dolné končatiny až 2 hodiny.

 

Ako vyzerá oblasť po ošetrení?

Po ošetrení je koža väčšinou mierne začervenalá, niekoľko minút môže klient pociťovať palčivost alebo svrbenie, niekedy s miernym opuchom. Zvyšky chĺpkou môžu ostať v podobe čiernych bodiek, ktoré v období dvoch týžďňov odpadnú. Koža by sa mala cca 2-3 dni natierať a niekoľko týžďňov chrániť produktami s vysokým UV faktorom.

 

Cenník
SlužbaCena
Obočie20 €
Uši15 €
Bokombrady20 €
Nos10 €
Vrchná pera20 €
Brada24 €
Vrchná pera + brada35 €
Krk25 €
Zátylok25 €
Ramená (ženy)60 €
Predlaktia (ženy)70 €
Podpazušie (axily)35 €
Hrudník od60 €
Prsné bradavky20 €
Brucho60 €
Linea alba20 €
Celý chrbát od100 €
Kríže50 €
Bikiny línia od35 €
Genitál od50 €
Bikiny komplet (vrátane genitálu)70 €
Zadok (sedacia časť)45 €
Análna oblasť20 €
Zadok komplet (vrátane análnej časti)60 €
Stehná od80 €
Lýtka (predkolenia)od80 €
Celé dolné končatiny od160 €
Vnútorné a zadné stehná80 €
Kolená20 €
Priehlavky20 €
Prsty na nohách (alebo rukách)15 €
Vnútorné alebo zadné stehná50 €
Zvýhodnené ceny

Zvýhodnené ceny pri 3 a viac sedeniach,
viac ako 3 lokality:

10% zľava

 

image/svg+xml